Inginer

LOKMERA SRL №4971446, 07.11.2017
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: По договорённости
График работы: Полный рабочий день
Compania Lokmera - furnizor utilajelor de laborator anunta concurs la suplinirea postului vacant – Inginer.
Responsabilitati:
stabilirea relatiilor cu clientii
stabilirea si mentinerea relatiilor cu furnizorii
instalarea echipamentelor
pregarirea comenzilor
mentenata echipamentelor
prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei
Cerinte fata de candidati:
- studii superioare tehnice chimie/fizica/electronica/telecomunicatii
- experienta de munca in specialitate - minim un an
- cunoasterea limbilor romana, engleza si rusa la nivel avansat
- dorinta si abilitate de a lucra in echipa
- rezistenta la sarcini repetitive si stres
- lipsa antecedentelor penale
- capacitate foarte buna de comunicare cu clienti
Oferim:
- salariu atractiv
- lucru in echipa tinara
- posibilitate dezvoltarii
- loc de munca bine aranjat in centru orasului
Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul cu foto la adresa electronica:hr@lokmera.md
Контактное лицо: HR Manager
E-mail: hr@lokmera.md