Vinzator consultant

Creator Iurie Bors №5397403, 23.09.2017
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Fara experienta
Зарплата: По договорённости
График работы: Full-time
Responsabilitati de baza:
* Comunicarea directa cu clientii, prezentarea produselor existente în showroom
* Consultarea si asistarea clientilor în selectarea produselor optime pentru ei
* Vînzarea produselor, mentinerea și dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei
Cerințe fata de candidati:
* Studii superioare (inclusiv nefinisate)
* Cunoasterea limbii ruse va constitui un avantaj
* Persoane pozitive, cu un aspect fizic placut, deschise catre comunicare și cunostinte noi, cu ambitii de a se dezvolta pe plan profesional și în cariera
Oferta companiei:
* Salariu motivant * Echipă tînără și prietenoasă * Posibilitati de avansare in cariera Persoanele interesate sunt rugate sa telefoneze la numarul 068997474 sau sa expedieze CV pe adresa: recrutare@creator.md
Телефон: 068997474
Контактное лицо: Samanta
Сайт: http://www.creator.md