Office manager/ secretar în companie de construcții

Varincom SRL №5501726, 09.11.2017
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любое
Зарплата: По договорённости
График работы: Full-time
Cerințe:
- Disciplinat și responsabil
- Pozitiv și amabil
- Operare PC (MOffice, Excel, PowerPoint, etc.)
- Cunoașterea foarte bună a limbii române și ruse, (engleza constituie un plus)
- Cunoasterea normelor de ortografie
- Abilități de comunicare. Sociabil
- Abilități de organizare și concentrare
- Rezistență la stres
Descrierea jobului:
- Respectarea normelor de etichetă în companie
- Preluarea apelurilor și redirecționarea lor
- Recepționarea și înregistrarea corespondenței
- Pregătirea documentelor necesare pentru activitatea companiei
- Asigurarea circulației eficiente a documentelor
- Oferirea informației coerente și veridice solicitanților
- Organizarea întrunirilor și recepția vizitatorilor
- Aprovizionarea oficiului cu rechizite de birou și alte materiale necesare pentru funcționarea bună a oficiului
Oferim:
- Experiență de muncă
- Loc de muncă dotat în centrul capitalei
- Salariu motivant
- Echipa tânără și prietenoasă
Телефон: 022-561441
Контактное лицо: Mihaela