Specialist în design poligrafic/marketing

SC Panilino SRL №5534876, 22.09.2017
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: От 8000 MDL
График работы: Full-time
Cerinţe:
- experienţă bogată în domeniu
- cunoaşterea la perfecţie a programelor editoriale foto (photo editing software): Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Corel Draw, Flash
- portofoliu de lucrări
- abordare creativă şi responsabilă.
Responsabilităţi:
- crearea, realizarea şi modificarea machetelor grafice
- elaborarea creaţiei publicitare, machete, pliante, fotografii (afişe, broşuri, cataloage etc.)
- procesarea şi prelucrarea materialelor primite
- pregătirea lucrărilor pentru tipar offset, tipar digital
- elaborarea schiţelor de proiect
- verificarea tehnică şi optimizarea machetelor în vederea tipăririi
- pregătirea tehnică şi grafică conform parametrilor de producţie ceruţi în procesele tehnologice
- elaborarea conceptelor şi a designului grafic.
Телефон: 068695597
Контактное лицо: Ion Socolov
E-mail: hr@panilino.md
Сайт: panilino.md