Agent vânzări bilete de avion

Avia.md №6606658, 15.10.2018
Город: Кишинев
Образование: Выберите образование
Опыт работы: Выберите опыт работы
Зарплата: По договорённости
График работы: Выберите график работы
Suntem echipa cu o experiență pe piață de peste 17 ani în Republica Moldova.
Suntem dedicați și pasionați de ceea ce facem și ne dorim să atingem mari orizonturi în vînzări de bilete avia.
Dacă te vezi o persoană potrivită și dornică în a te perfecționa continuu, îți dorești să lucrezi într-o echipă puternic motivată, atunci alătură-te echipei noastre.
Responsabilități:
Consultarea clienților, aborbarea lor individual
Suportul clienților în procesul colaborării cu compania, etc
Respectarea instrucţiunilor interne.
Cerințe:
Bună cunoaştere a limbilor: româna și rusă, engleza
Vorbire corectă și clară
Bune abilități de organizare și coordonare
Cunoaștințe bune de operare PC
Responsabilitate și punctualitate.
Ce vă oferim?
Oferim oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist
Programe de pregătire și perfecționare. Training de iniţiere
Un loc de muncă sigur și plăcut
Pachet salarial motivant
Perfecţionare personală şi profesională continuă
Bonusuri pentru productivitate și rezultate
Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă
Sprijin și ajutor din partea echipei
Noi cunoștințe și posibile prietenii.
ATENȚIE: Expediați CV-ul cu POZA la email: hr@solei.md, cu mențiunea ”Agent vânzări bilete ”
E-mail: hr@solei.md